Reprezentant comercial zona de Nord a Moldovei si UAT Gagauzia

Timac Agro East №8059578, 12.06.2019
Город: Бельцы
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
RESPONSABILITATI:

Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii de pe teritoriul Republicii Moldova;
Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;

CERINTE:

Studii superioare finisate;
Cunostinte din domeniu agricol constituie un avantaj;
Experienta in vanzari;
Abilitati comerciale;
Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
Posesor permis conducere categoria B.

SE OFERĂ:

Programe de instruire si dezvoltare atat in cadrul companiei cat și peste hotarele tarii;
Salariu competitiv si bonusuri din vinzări;
Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continua dezvoltare;
Mașina și telefon de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul in limba romana la adresa electronica: officemd@ro.timacagro.com
Telefon de contact: 0022 99 78 70 / 060200837 E-mail: officemd@ro.timacagro.com
Telefon: 00 22 99 78 70 / 060200837
Телефон: 00 22 99 78 70, 060200837
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть