Contabil baza angro

VENICIOGROUP SRL №8058323, 11.10.2019
Город: Страшены
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
Compania VENICIOGROUP SRL, distribuitoare de bauturi spirtoase tari, vinuri gazate si bauturi slabalcoolice, angajeaza contabil de gestiune in depozitul de distributie a produselor alimentare.

CERINTELE FATA DE CANDIDAT:

- Experienta minim 5 ani in domeniul activitatii financiar-contabil;
- Cunoasterea operare PC - MS Office - nivel avansat
- Cunoasterea programului de contabilitate 1C versiunea 8
- Cunoasterea legislatiei si a documentelor financiar-contabile;
- Capacitate de planificare
- Persoana cooperanta, corecta si cu spirit de echipa;

ATRIBUTII DE FUNCTIE:

- Evidenta stocurilor , introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, transferuri);
- Verificarea stocurilor pe fiecare magazin in parte, identificarea si corectarea inadvertentelor;
- Evidenta gestiune contabila: intocmirea notelor de intrare, receptie, verificare si introducere bonuri de consum, verificare fise de magazinelor;
- Emitere facturi catre clienti.
- Inregistrarea facturilor externe in programul contabil;
- Inregistrarea facturilor de la furnizorii interni/externi in programul contabil.
- Analiza si statistica produselor vandute;
- Evidenta bonurilor de consum;
- Supravegherea si verificarea stocurilor de marfa si descarcarea de Gestiune;
- Inventarierea stocurilor aleatoriu si introducerea inventarelor in sistemul contabil;
- Confirmari de solduri cu clientii si furnizorii si punctaje cu acestia;
- Inregistrarea extraselor bancare;
- Intocmeste corect / la termenele stabilite, verifica si reconciliaza rapoarte si situatii, care se refera la documente, date si informatii financiar/contabile de gestiune, legate de responsabilitatile postului, acestea fiind solicitate de conducerea societatii, pentru gestionarea financiara si operationala a companiei;
- Mentinerea la zi a jurnalelor de vanzari si cumparari,intocmirea deconturilor de cheltuieli;
- Intocmirea tuturor rapoartelor in vederea efectuarii lucrarilor de inchidere de luna/trimestru/semestru/an (rapoarte strict legate de obiectivul postului).
. Experienta de contabilitate pe vinzari;
2. Evidenta ;
3. Posedarea de bune cunostine practice;
4. Posedarea de sirguinta si flexibilitate;
5. Organizare interioara si mobilizare la nivel inalt;

Compania va ofera:

1. Angajare oficiala in cimpul muncii;
2.Conditii bune de munca;
3. Salariu motivant, achitat la timp.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze un CV, si doar cei care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

Va multumim anticipat pentu intelegere.
Телефон: 060118899
Контактное лицо: AURELIA
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть