Receptionist

ELDORADO STAR KIDS №8058227, 11.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Ce așteptăm de la tine?
-să zâmbești
-să fii o persoană caldă, calmă, echilibrată și organizată
Sarcinile de bază:
- Respectarea si aplicarea intocmai a procedurilor;
- Preia si directioneaza apelurile telefonice din receptie catre persoanele relevante din interiorul firmei;
- Preia,inregistreaza, directioneaza si expediaza corespondenta electronica si fizica catre departamentele companiei;
- Intampina vizitatorii/ clientii si informeaza angajatii cu privire la sosirea acestora;
- Asista clientii in completarea diferitelor cereri.
Responsabilităţile:
1. Punctuala
Cerințe față de candidați:
• Experienţă de muncă va constitui un avantaj ;
• Cunoasterea limbii romane /rusa
Oferim :

Program de lucru full time;
Pachet social integral;
Salariu atractiv;
Mediu de lucru plăcut si dinamic.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa: i.usataia@aterra.md cu specificarea postului pentru care aplica sau sa ne contacteze la nr de telefon 068066660. Email: i.usataia@aterra.md
Telefon: 068066660
Телефон: 068066660
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть