Specialist credite Or. Chişinău şi or. Călăraşi

Moldova Agroindbank №8050936, 10.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilităţi:

Identificarea şi atragerea clienţilor;
Vânzarea produselor şi serviciilor bancare creditare;
Analizează riscurile, monitorizează şi asigură respectarea cerinţelor tuturor standardelor elaborate şi aprobate de bancă aferente activităţii creditare.

Profilul candidatului:

studii superioare în domeniul financiar-economic;
experienţă în domeniul creditar;
abilităţi de vînzare a produselor creditare bancare;
capacitatea de a negocia şi a comunica cu clienţii, a identifica necesităţile clienţilor în produse şi servicii bancare;
aptitudini analitice relevante; de previziune;
orientare spre procese şi rezultat;
cunoaşterea limbii de stat şi a limbii ruse.

Persoanele interesate să candideze la postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul prin e-mail: resurseumane@maib.md, cu indicarea poziţiei pentru care aplică.
Ne vom bucura să fii parte a echipei Moldova Agroindbank. E-mail:
resurseumane@maib.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть