Farmacist sau Farmacist-laborant (Soroca, Orhei, Еdinet, Glodeni, Singerei, Rezina, Soldanesti, Nisporeni, Telenesti, Hincesti, Bălți, Drochia, Cantemir, Chișinău, Călărași, Fălești)

Hippocrates №7971033, 21.05.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Suntem cunoscuta rețea de farmacii ”Hippocrates”. Dispunem de 138 de filiale pe teritoriul Republicii Moldova și ne extindem dinamic. În cadrul companiei noastre activează peste 800 de angajați.
Avem nevoie de specialiști care:
- dețin o diplomă de studii superioare sau medii complete în domeniul farmaceutic;
Responsabilități:
- Eliberarea medicamentelor cu prescriptia medicala
- acordarea de ajutor persoanelor care vin la farmacie;

Oferim:
- instruire în 3 direcții: mentorat, coaching, treninguri; acces la materiale didactice;
- pachet social complet;
- remunerarea atractiva : constînd din salariul de bază + suplimentul premial+bonus, plătită de 2 ori pe lună;
- posibilitatea de a influența propriul venit.

Telefon de contact: 068298877, Natalia.
E-mail: natalia.sandu@tetis.md E-mail: natalia.sandu@tetis.md
Telefon: 068298877
Телефон: 068298877
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть