Manager vinzari

ICS Nitech SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
ICS Nitech SRL anagajeaza Manager Vânzări

Cerințe:
-Studii superioare tehnice, de preferat : chimie, biochimie, biologie, fizica, inginerie
-Experiență în vânzări (aparatură si/sau echipamente, va constitui un avantaj)
-Abilitați deosebite de comunicare, negociere si marketing
-Prezență dinamică, agreabilă si comunicativă
-Persoana foarte serioasă, organizată, cu initiațivă, dornic să învețe lucruri noi
-Disponibilitate pentru deplasări frecvente in țară
-Disponibilitate pentru instruiri, traininguri si specializări la furnizorii externi
-Experiența în utilizarea PC, word, excel avansat
-Cunoasterea limbii engleze (demeniu tehnic) va constitui un avantaj
-Cat. B (minim 1 an experiență)

Descrierea jobului:
-Prezintă si promovează produsele din portofoliu: aparatură de laborator, mobilier de laborator, nișe chimice…..
-Vizitează periodic si păstrează permanent legatura cu clienții existenți a firmei
-Atrage clienți noi si stabileste relații de durata
-Obține comenzi si contracte si urmarește finalizarea acestora
-Urmarește derularea comenzilor si a contractelor precum si finalizarea acestora (livrare, încasare)
-Monitorizeaza permanent activitatea concurenței pe piață

Noi oferim:
- pachet social deplin si angajare oficiala
- salariu fix motivant+comision din vânzarile finalizate si încasate
- conditii bune de lucru
- mediu prietenos
-Beneficii: mașină de serviciu, telefon

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-rile la urmatoarea adresa: office@nitech.md
Tel de contact: 022 920 220
Mob 079920220
Telefon:
079920220, 022-920220
Persoana de contact:
Elena Aryku
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide