Operator logistic

Trans-Lichid S.R.L
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania noastra va ofera:

Salariu competitiv si bonusuri
Oficiu in sectorul Riscani
Grafic de lucru 9.00-17.00
Un colectiv tanar, prietenos si motivat
Instruire corporativa
Posibilitatea de crestere profesionala

Veti avea urmatoarele responsabilitati:

Evaluarea situatiilor privind comenzile, livrarile, comenzi intarziate;
Coordonarea activitatii zilnice a soferilor privind transportarea marfurilor (loc de incarcare/descarcare, prelucrare foi de parcurs si documente de insotire a marfii, urmarirea prin GPS, rapoarte curse etc);
Сreaza si monitorizeaza indicatorii de performanta, proceduri, instructiuni de lucru;
Imbunatateste continuu procesele operationale si costurile aferente transportarii marfurilor;

Cerinte fata de candidat:

are studii superioare in domeniu logistica sau economie;
experienta in domeniul transportului/logistica/relatii cu clientii - avantaj;
abilitati bune in utilizarea PC (softuri de gestiune, MS Office, Excell);
persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare;
persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea deciziei in timp scurt.

Convorbirea va avea loc dupa examinarea CV-urilor
Daca cautati un lucru stabil si visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, care iti ofera multiple oportunitati si va pune in valoare cunostintele, trimiteti CV-ul pe adresa: translichid@mail.ru
P-u detalii puteti apela la nr.069781819
Telefon:
069781819
Persoana de contact:
Revenco Dumitru
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide