Operator logistic

Trans-Lichid S.R.L №7626271, 12.02.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
Compania noastra va ofera:

Salariu competitiv si bonusuri
Oficiu in sectorul Riscani
Grafic de lucru 9.00-17.00
Un colectiv tanar, prietenos si motivat
Instruire corporativa
Posibilitatea de crestere profesionala

Veti avea urmatoarele responsabilitati:

Evaluarea situatiilor privind comenzile, livrarile, comenzi intarziate;
Coordonarea activitatii zilnice a soferilor privind transportarea marfurilor (loc de incarcare/descarcare, prelucrare foi de parcurs si documente de insotire a marfii, urmarirea prin GPS, rapoarte curse etc);
Сreaza si monitorizeaza indicatorii de performanta, proceduri, instructiuni de lucru;
Imbunatateste continuu procesele operationale si costurile aferente transportarii marfurilor;

Cerinte fata de candidat:

are studii superioare in domeniu logistica sau economie;
experienta in domeniul transportului/logistica/relatii cu clientii - avantaj;
abilitati bune in utilizarea PC (softuri de gestiune, MS Office, Excell);
persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare;
persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea deciziei in timp scurt.

Convorbirea va avea loc dupa examinarea CV-urilor
Daca cautati un lucru stabil si visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, care iti ofera multiple oportunitati si va pune in valoare cunostintele, trimiteti CV-ul pe adresa: translichid@mail.ru
P-u detalii puteti apela la nr.069781819
Телефон: 069781819
Контактное лицо: Revenco Dumitru
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть