Reprezentant medical (Chisinau) full-time

ICS Laboratorul Medical-Synevo SRL №7626134, 12.02.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Descrierea jobului:
• Promovarea serviciilor companiei medicilor din teritoriul alocat;
• Administrarea eficace a teritoriului alocat prin organizarea și planificarea strategică a activității de promovare;
• Monitorizarea lunară a nivelului de realizare a obiectivelor.
Cerințe:
• Studii medicale superioare finalizate;
• Experiența în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
• Capacitatea de a învăța și înțelege piața serviciilor medicale;
• Capacitate de a lucra proactiv și de a se adapta la exigențele organizaționale;
• Abilități de management teritorial;
• Abilități de comunicare și negociere;
• Abilitatea de analiză situațională;
• Persoana sociabilă, dinamică, implicată, bun coechipier;
• Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
• Cunoştințe operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
• Permis de conducere (categoría B);
• Candidatul cu domiciliul permanent în raza mun. Chișinău.
Oferta companiei:
• Salariu competitiv cu ajustare anuală;
• Oportunități de dezvoltare profesională;
• Experiență unică de colaborare într-o echipă dinamică de profesioniști;
• Condiții de lucru confortabile și loc de muncă echipat la un nivel înalt;
• Acordarea tichetelor de masă;
• Alte beneficii.
Dacă vă regăsiți in descrierea de mai sus puteți înainta CV (obligator insoțit de o poză și cu indicarea postului dorit) și expedia la adresele de e-mail: svetlana.pasa@synevo.md , aliona.arsene@synevo.md
Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu. E-mail:
svetlana.pasa@synevo.md, aliona.arsene@synevo.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть