Casier în sala de comerţ

Foxmart №7625309, 12.02.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Program de muncă: full-time
Cerinţe:
- Studii medii de specialitate sau studenţii fără frecvenţă;
- Orientare către client, orientare spre rezultat, sociabilitate, capacitatea de învăţare rapidă, atenţie;
- Se admit candidaţii fără experienţă, compania oferă instruire;

Responsabilităţi principale:
- Efectuarea registrelor de casa în conformitate cu cerinţele de reglementare;
- Perfectarea documentelor de restituirea a bunurilor, plăţi fără numerar, credit;
- Efectuarea încasărilor;
- Vânzarea produselor conexe.

Pentru participarea la concursul cv – urilor , este necesar să aplicaţi cv-ul cu indicarea denumirii poziţiei vacante la adresa : E-mail: hr_md@foxtrot.com.ua E-mail: hr_md@foxtrot.com.ua
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть