Farmacist / Laborant Farmacist (Chișinău/Bălți/Orhei/Grătiești)

Felicia - reteaua de farmacii №7624921, 12.02.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal. Aplica!

RESPONSABILITATI:

eliberarea medicamentelor cu prescripţia medicală;
gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
elaborarea de propuneri de achiziţii către echipa comercială;
realizează propuneri de comandă pentru achiziţionarea de produse farmaceuice şi parafarmaceutice;
oferirea asistenţei de specialitate pacienţilor care se prezintă în farmacie fără prescripţie medicală, identificând nevoile pacientului şi formulând recomandări individualizate în funcţie de nevoile acestuia.

CERINTE:

studii: farmacist, laborant-farmacist;
experienţa va constitui un avantaj;
cunoaşterea obligatorie a limbilor: română şi rusă;
utilizator PC;
simţul responsabilităţii;
orientare către clienţi şi către rezultate;

OFERIM:

salariu motivant achitat la timp;
pachet social complet;
posibilitate de creştere profesională;
pachet atractiv de beneficii.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la nr. telefon: 060516065, sau CV-ul Dvs. la adresa electronică: Silvia.Paluta@felicia.md
Vă aşteptăm cu drag!
Телефон: 069 56 63 50
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть