Asistent medical (Chisinau)

ICS Laboratorul Medical-Synevo SRL №7624382, 12.02.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilitati:
- Recoltarea analizelor medicale;
- Inregistrarea pacientilor, clientilor;
- Respectarea standartelor institutiei.
Cerinte:
- Studii medicale medii;
- Stagiu de munca in domeniu minim 1 an;
- Personalitate flexibila, energica, dorinta de a invata lucruri noi;
- Personalitate orientata spre pacient-client;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa;
- Abilitati de lucru la calculator (Microsoft Office).
Oferta companiei:
- Salariu competitiv;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Experienta unica de colaborare intr-o echipa dinamica de profesionisti;
- Conditii de lucru confortabile si loc de munca echipat la un nivel inalt;
- Acordarea tichetelor de masa;
- Alte beneficii.
Daca va regasiti in descrierea de mai sus puteti inainta CV (obligator insotit de o poza si cu indicarea postului dorit) si expedia la adresa de e-mail: svetlana.pasa@synevo.md
Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu. E-mail:
svetlana.pasa@synevo.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть