Director de Magazin la rețea de magazine "IMC MARKET"

IMC Group №7620458, 11.02.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Cerinte si responsabilitati:
-Coordoneaza activitatea magazinului in vederea cresterii vanzarii/profitabilitatii si a loializarii clientilor;
- Coordoneaza echipa aflata in subordine in scopul derularii eficiente a operatiunilor magazinului;
- Coordoneaza procesul de aprovizionare cu marfa pentru a pune la dispozitia clientilor stocuri de produse corespunzatoare, atat din punct de vedere calitativ, cat si cantitativ;
- Implementeaza strategia de marketing la nivelul magazinului si politica de preturi in scopul cresterii volumului vanzarilor in magazin;
- Coordonarea eficienta a echipei din subordine,
- Experienta in coordonarea unui magazin;
- Atitudine orientata catre client;
- Abilitati de negociere;
- Mod de lucru independent si orientat catre success;
- Dorinta de a se implica in ceea ce face si preluare de responsabilitate;
- Abilitati de organizare si comunicare;
- Capacitate de a lua decizii rapid, de delegare si coordonare a echipei din subordine;
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Cunostinte de operare PC

Beneficii:
Pachet salarial atractiv si angajare oficiala
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică cadre@imc.md sau imc.cadre@gmail.com sau apelati la numarul de telefon 078803010 cadre@imc.md
imc.cadre@gmail.com
078803010
Телефон: 078803010
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть