Reprezentant medical

Acino №7600663, 20.02.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
Compania farmaceutica Acino anunta concursul pentru postul vacant de Reprezentant Medical.
Descrierea postului:
1.Realizarea vizitelor de promovare la medici si in farmacii pentru promovarea produselor din portofoliu;
2. Organizarea si sustinerea de prezentari a produselor adresate specialistilor In farmacii, cabinete, spitale sau alte locatii speciale, in Chisinau si alte orase;
Cerinte:
1. Studii superioare in domeniul medical
2. Experienta minimum 1 an in domeniul similar
3. Persoana sociabila, proactiva, ordonata, cu bune abilitati de gestionare a timpului si de valorificare a resurselor.
4. Abilitati operare PC ( Word, Excel, PowerPoint).
5. Abilitati foarte bune de comunicare si de sustinere a prezentarilor de produs in fata a mai multe persoane;
6. Limba rusa - nivel minim - mediu;
7. Permis conducere cat. B ( fara incidente grave in trafic)
Oferta:
Salariu fix+bonusuri din vanzari
Pachet social
Masina, telefon serviciu
Persoanele cointeresate sunt rugate sa expedieze CV cu foto
Контактное лицо: Corneliu Cucu
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть