Designer de interior si exterior

DASC DESIGN & BUILD SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
"DASC DESIGN & BUILD" SRL angajeaza:
- Arhitect/Proiectant
- Inginer/Proiectant in constructii
- Devizier în lucrări de construcție montaj
- Designer de interior si exterior

Te invităm să faci parte din echipa noastră dacă:
- ai experiență în domeniul proiectarii si constructiilor (deținerea certificatului de atestare constituie avantaj)
- cunoști diverse programe de lucru si ai tendință spre dezvoltare, învățare și însușire a programelor noi
- ai capacitatea de a stabili de sine stătător prioritatea fiecărei activități, atenție la detalii, disciplină, responsabilitate
- ai studii superioare în domeniul proiectarii si construcțiilor

Compania iți oferă:
- venit motivant și posibilitatea de avansare
- posibilitatea de dezvoltare și formare profesională continua
- posibilitatea de fi parte a proiectelor mari și provocatoare din Moldova și peste hotare

Conditii:
- grafic de lucru: 8.00-17.00
- salariul: de la 8000 lei + motivare in dependenta de volumul lucrarilor efectuate
- avantaje: instruire anuala gratuita, pachet social asigurat, crestere profesionala
- responsabilitati: elaborarea calitativă și în termenul stabilit a sarcinilor, definirea soluțiilor de proiect, realizarea desenelor tehnice, a vizualizărilor, formarea de idei și concepții, pregătirea prezentărilor și elaborarea materialelor grafice, realizarea sarcinii atît în mod independent, cît și alături de echipă

Daca ești gata să faci parte din echipa noastră expediază-ne CV-ul si portofoliul de lucrări executate pe adresa electronică dasc.construction@yahoo.com cu mențiunea Arhitect, Inginer, Devizier, Designer
Telefon:
068045455
Persoana de contact:
DASC
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide