Designer grafic (80lei/h)

Bisar №7516850, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: От 10000 MDL
График работы: Full-time
DESIGNER GRAFIC (10 000 lei)
Îți dorești un loc de muncă într-o atmosferă confortabilă în compania unui colectiv tânăr? Cauți un joc care să-ți ofere un salariu atractiv, pachet social și creștere profesională?
Dacă ai răspuns DA la toate întrebările, citește mai departe!
Cautam la tine 3 calități importante:
- Esti creativ, original, responsabil și poți să te încadrezi în cerintele primite
- Ești atent la detalii și ai experiență în domeniu
- Ai încredere în sine și îți place munca în echipă

Cerinţe faţă de candidat:
- Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă
- Cunoştinţe și experiență în programele: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Flash, Corel Draw, Adobe Illustrator
Care sunt responsabilitățile tale:

- Creaţie, realizare şi modificare machete grafice;
- Design al publicității exterioare tipărite;
- Crearea stilului firmei (bannere, cărți de vizită, pliante, blanchete, logotipuri etc.);
- Verificarea tehnică şi optimizarea machetelor în vederea tipăririi;
- Elaborarea schiţelor de proiect;
- Pregătire tehnică şi grafică conform parametrilor de producţie ceruţi în procesele tehnologice ;
- Realizarea altor activități specifice postului.

Condiţii:
- Carieră avantajoasă în compania lider pe piață
- Angajarea oficială
- Salariu atractiv 80lei/h
- Activitate cu program complex
- Implicare 100 %
- Lucru în oficiu comfortabil
Căutam membri valoroși pentru echipa noastră și iubim să vedem cum oamenii se transformă de la o lună la alta după ce ni s-au alăturat. Așa că, dacă vrei un mediu în care să fii sigur că evoluezi personal și profesional, îl găsești aici!
Misiunea noastră este să devenim agentia de consultanță și recrutare lider în Republica Moldova și Europa și ne-am bucura să ne ajuți să fim mai buni.

Așteptăm CV-ul însoțit de o fotografie și câteva lucrări la adresa de e-mail: angajare.bisar@gmail.com sau ne puteți contacta la numărul de telefon: 067 277 000 Lilia
Телефон: 067277000
Контактное лицо: Lilia
Сайт: bisar.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть