Inginer suport tehnic sisteme de securitate

Azitrend №7516818, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Daca ai dorinta de a trai si lucra in Rominia or. Bucuresti , atunci avem o oportunitate potrivita pentru tine in cadrul unei companii, care lucrează la standarde internaționale .
Beneficii:

Lucru într-o companie stabilă și dezvoltatoare în mod constant;
Salariu motivational+sistemul de bonusare ;
Echipă tânără și prietenoasă;
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti,instruire si ateliere de lucru, training-uri de specialitate si un mediu de lucru modern.

Responsabilitati:

Construire proiect tehnic impreuna cu managerul de proiect;
Stabilire hardware necesar pentru proiecte;
Validarea ofertei tehnice trimisa clientilor;
Crearea impreuna cu managerul de proiect a check-listului functionalitatilor cerute de client;
Crearea check-listului de setari necesare finalizarii punerii in functiune a proiectului;
Punere in functiune a sistemelor instalate;
Urmarirea proiectelor pilot din punct de vedere functionalitate;
Instruire operatori beneficiary;
Verificare periodica a functionarii sistemelor instalate;
Urmarirea periodica a satisfactiei clientului;
Update software la produse cu ultimele versiuni;
Actualizarea utlimelor noutati de la producatori pe site, ftp intern, materiale training;
Consiliere clienti, suport tehnic telephonic;
Actualizare fise tehnice si alte documentarii pentru vanzarea produselor;
Organizarea informatiilor tehnice pe ftp intern;
Testare produse noi;
Remediere defectiuni echipamente vanzdute;
Administrarea echipamentelor interne: retea locala, sisteme de control acces, cctv, wifi, etc;
Suport IT intern.

Cerinte:

Cunostinte puternice de retelistica;
Experienta in configurare, mentenanta si/sau support retele calculatoare min 1-2 ani;
Cunostinte medii ale sistemelor de supraveghere video IP si sistemelor de control acces prezinta un avantaj;
Permis de conducere valid;
Persoana comunicativa, energica;
Limba engleza vorbit/scris/citit;
Cunostinte medii de programare (de preferinta Python) prezinta un avantaj.

Ești cointeresat?! Expediază CV-ul la adresa azitrend1@gmail.com
Bun venit în echipa companiei AZITREND! E-mail:
azitrend1@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть