Șef al centrului de instruire, departamentul resurse umane

Moldindconbank №7516563, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități specifice:
• Dirijează și coordonează activitățile legate de desfășurarea activității de formare profesională în Bancă;
• Elaborează planul anual de formare profesională, monitorizează și raportează anual realizarea acestuia;
• Inițiază și organizează programele de studiu. Monitorizează instruirea salariaților Băncii;
• Acordă asistența metodică responsabililor de program la elaborarea programelor de studii și desfășurarea acestora;
• Organizează lucrul privind rezerva de personal în Bancă, studiază candidaturilor propuse spre promovare la posturile de conducere, dezvoltarea carierei personale a salariaților;

Cerinţe fata de candidaţi:
• Studii de licenţă în domeniu, studiile de masterat vor constitui un avantaj;
• Cunoaşterea legilor, actelor normative şi altor documente, ce ţin de activitatea în domeniul bancar;
• Cunoaşterea limbii de stat şi a limbii ruse, cunoașterea unei limbi străine va constitui un avantaj;
• Abilități excelente de comunicare: ascultare, empatie, claritate în exprimare, flexibilitate;
• Capacități organizatorice;
• Cunoaşterea pachetului MS Office la nivel înalt;
• Nivel înalt de cultură generală şi loialitate;

Beneficii oferite:
• Salariu competitiv și sistem modern de motivare financiară;
• Oportunități de dezvoltare profesională;
• Mediu excelent de lucru într-o echipă dinamică de profesioniști;
Persoanele interesate sunt invitate până la 18 ianuarie 2019 să:
• completeze CV-ul la http://www.micb.md/posturi-vacante-ro/
• trimită CV-ul pe e-mail: r_umane@micb.md
• trimită CV-ul prin fax: 022 576 866
• contacteze la tel.079484979, 079485097
Doar persoanele selectate vor fi contactate. E-mail:
r_umane@micb.md
E-mail: r_umane@micb.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть