Consilier clienți – telefon

Search4staff.com HR-Consulting №7516240, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:

Sună si dezvoltă portofoliul de clienti ;
Oferă asistență telefonică clienților companiei în ce privește serviciile de care aceștia beneficiază, modalitatea de colaborare, produsele şi soluțiile companiei;
Consiliază clienții din portofoliul alocat pentru achiziția de noi produse;
Menține bune relații cu clienții companiei;
Informează clienții despre condiții contractuale, stadiul comenzilor acestora, proiecte și oferte în derulare,etc;
Oferă suport clienților, prin telefon, în completarea documentelor, accesarea serviciilor, precum și în orice demers al acestora pentru o bună și eficientă colaborare cu societatea;
Preia apelurile telefonice venite pe numărul de telefon alocat de societate și consiliază apelanții; dacă este cazul, direcționează apelurile către departamentele interesate;
Realizează obiectivele de performanță, inclusiv cele pe proiecte;
Fidelizează clienții prin acțiuni specifice stabilite de șefii ierarhici;
Întocmește, completează și arhivează documente specifice colaborării cu clienții firmei;
Completează, în soft-urile/aplicațiile companiei și bazele de date puse la dispoziție de aceasta, toate informațiile importante despre clienții cu care discută, păstrând permanent informațiile la zi;
Promovează marca, imaginea, produsele și serviciile firmei, în concordanță cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice.

Cerinte:

Experiența în activitate de relaționare cu clienții, call center sau vânzări prin telefon (constituie un avantaj);
Cunoasterea MS Office;
Abilități de comunicare și de relaționare;
Capacitate și dorință de a învăța lucruri noi;
Capacitate bună de planificare și organizare a timpului și a sarcinilor de muncă:
Orientare spre rezultat;
Atitudine pozitivă;
Responsabilitate, corectitudine, implicare si seriozitate;

Ce oferim:

Mediul de lucru dinamic și plăcut în companie internațională;
Salariu motivant;
Grafic stabil de lucru de luni până vineri;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv40@search4staff.com
Telefon de contact : 060102909
În CV indicați codul postului vacant: CCS
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.
Vă mulțumim pentru timpul acordat. E-mail: sv40@search4staff.com
Телефон: 060102909
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть