Specialist în medicina de laborator, biolog, tehnolog sau chimist

Imunotehnomed №7515742, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Cerinte fata de candidat:
− Studii superioare în unul din domeniile: biologie, chimie, biochimie, tehnologie farmaceutică;
− Experienţa de lucru va constitui un avantaj;
− Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat;
− Participarea anterioară în procedura de achiziţii publice va constitui un avantaj;
− Excelente abilităţi de interrelaţionare, comunicare şi negociere;
− Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
− Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat;
− Cunoașterea avansată a calculatorului (MS Office).

Responsabilități:
− Identificarea cerinţelor actuale ale clienţilor şi ale noilor linii de produse ce trebuie dezvoltate;
− Pregătirea dosarelor pentru licitaţie şi asigurarea îndeplinirii contractelor încheiate în rezultatul acestora;
− Negocierea din numele companiei a contractelor cu instituţiile medicale şi de laborator private;
− Cunoașterea produselor existente în portofoliu şi elaborarea propunerilor privind modificarea acestuia;
− Întocmirea rapoartelor privind activitatea efectuată.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
- Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare (la partenerii din străinătate);
- Număr de telefon mobil corporativ și achitarea facturilor pentru convorbiri;
- Laptop oferit de către companie;
- Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei. Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть