Consilier coordonator

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Misiune post: Coordonează activitatea de deservire a clienților din Sucursală
Responsabilități
• Acordă informații clienților privind produsele și serviciile oferite de Bancă
• Deschide conturi curente/ de card/ de depozit persoanelor juridice și fizice
• Gestionează dosarele clienților persoane juridice privind corespunderea reglementărilor ce țin de combaterea spălării banilor și finanțării terorismului și altor cerințe legale
• Coordonează activitatea echipei de consilieri din cadrul Sucursalei
Cerințe față de candidați
• Studii superioare economice
• Experienţă bancară în domeniu similar minim 3 ani
• Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj
Profilul candidatului
• Abilități de analiză și sinteză a solicitărilor clienților/ de vânzare/ leadership
• Rapiditate și eficiență în executarea sarcinilor
Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la Departamentul Resurse Umane și Comunicare sau prin e-mail: resurse.umane@bcr.md

Vor fi contactate doar persoanele selectate. E-mail: resurse.umane@bcr.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть