Ofițer conformitate

Sebo Credit SRL №7515535, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități
- Asistența juridică și asigurarea conformității cerințelor legale, aplicabile desfășurării activității organizației de creditare nebancară, inclusiv aspectele legate de contractarea cu consumatorii;
- Asigurarea conformității în domeniul prevenirii și combaterii spălării banilor și finanțării terorismului
- Asigurarea conformității în domeniul protecției datelor cu caracter personal;
Cerințe
- Studii juridice superioare;
- Cunoașterea legislației şi actelor normative în domenii aplicabile organizațiilor de credit nebancare, AML, date personale, civil, administrativ, penal, actele normative ale Comisiei Naționale a Pieței Financiare și altor autorități;
- Acuratețea și utilizarea la nivel înalt MS Office și bazelor de date juridice;
- Experiența relevantă de cel puțin 1 an în domeniile bancar (sau financiar-nebancar), control intern / risc operațional / legalitate /conformitate
De ce Sebo?
-Posibilitatea de a activa într-o companie de succes cu o echipa dinamică;
--Salariu motivant și condiții de muncă favorabile;
-Schimb de experiență din cadrul grupului companiei;
hr@sebo.md
060500065
E-mail: hr@sebo.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть