Reprezentant comercial pentru Raionul Briceni

Elit Tehnica №7514869, 11.01.2019
Город: Бричаны
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Dacă ești o fire dinamică și nu poți trăi fară comunicare, ești pasionat de a învăța ceva nou, fii sigur - ANUME TU ești persoana pe care o cautăm!

Responsabilități:
- Extinderea bazei de deservire clienți;
- Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
- Participarea la negocieri comerciale;
- Încheierea contractelor.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare finisate sau în proces (studii în domeniul tehnic sau agrar constituie avantaj);
- Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
- Pasiunea de comunicare și dorința de a învăța ceva nou.

Oferim:
- Posibilitatea de instruire și avansare în domeniu;
- Angajare oficială și întreg pachet social;
- Salariu motivant + bonus;
- Număr corporativ;
- Echipă tânără și dinamică.

Expediați-ne CV-urile Dvs (obligatoriu cu poză) la adresa de email indicată mai jos, stipulînd POSTUL vacant pentru care aplicați în tema scrisorii. Suntem dispuși să analizăm fiecare feedback.

* Doar candidaii selectati vor fi invitati la interviu! Informații de contact:
Telefon: 022 855 711 / 068 882 223
E-mail: office@elit-tehnica.md
Телефон: 022 855 711, 68 882 223
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть