Inginer construcție drumuri

Lafarge Ciment (Moldova) S.A. №7514738, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Educatie si experienta:
• studii superioare tehnice in domeniul constructiilor, în domeniul construcției drumurilor va fi considerat un avantaj;
• experienta in inginerie industriala si civila de constructii / constructie drumuri;
• cunostinte solide de Excel, AutoCAD, ROBUR, elaborarea de facturi in WINSMETA;
• experienta solida in definirea proiectelor de drumuri si solutiile de constructie aplicate in prezent, cu accent pe calculul grosimii structurii drumurilor. Experiența cu software-ul ROBUR este un avantaj;
• experienta in testarea materialelor de constructie si evaluarea calitatii este un avantaj: rețeta amestecuri de asfalt, amestecuri de materiale reciclate, agregate stabilizate;
• experiență solidă a tehnicilor de aplicare a materialelor: asfalt, amestecuri de materiale reciclate stabilizate;
Abilitati:
• cunoașterea solidă a standardelor relevante de construcție a drumurilor și a documentației normative aplicabile în Republica Moldova;
• cunoașterea solidă a comunității de designeri rutieri moldoveni;
• cunoașterea programelor de dezvoltare a drumurilor relevante ale Ministerului Transporturilor și Administrația de Stat a Drumurilor ar fi un avantaj;
• abilitati bune de comunicare si negociere;
• abilitati organizatorice si de lucru in echipa;
• abilitati excelente de comunicare;
• cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza;
• abilitățile de management de proiect vor fi considerate un avantaj;
Responsabilitati
• sprijină și oferă expertiză tehnică clienților prin prezentarea performanțelor produselor, tehnologiilor și soluțiilor disponibile ale Lafarge Moldova;
• identifică noi tendințe și oportunități în industria construcțiilor, în special în dezvoltarea infrastructurii drumurilor;
• mentine si dezvolta baze de date ale proiectelor rutiere aflate in dezvoltare;
• este responsabil pentru transferul tehnicilor de construcție a drumurilor internaționale în Moldova;
• prezintă rapoarte de activitate în conformitate cu standardele companiei și cerințele de management;
• respectă toate procedurile interne ale companiei;
Beneficii:
• Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala
• Pachet social si salarial atractiv
Dacă te identifici cu profilul dat si ești interesat sa te alaturi echipei noastre, expediază CV-ul detaliat, la adresa: recrutare-mda@lafargeholcim.com, web: www.lafarge.md
Vor fi contactate doar pesoanele ce intrunesc conditiile de selectie. E-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Web: www.lafarge.md
Телефон: 254 55-272
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть