Агент по продажам сельскохозяйственной техники для садов и виноградников

ISP Inter №7514203, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilitati:

Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți;
Stabilirea contactelor și efectuarea întâlnirilor cu clienții si/sau cu furnizorii;
Convorbiri telefonice cu clienții si/sau furnizorii. Prelucrarea solicitărilor și reclamațiilor parvenite;
Planificarea și executarea planului de vînzări în conformitate cu potențialul din zona responsabilă;
Pregătirea ofertelor comerciale, negocierea condițiilor, pregătirea contractelor de cooperare și controlul asupra executării obligațiilor reciproce a părților contractuale;
Respectarea normelor și standardelor de vînzare pe întîlniri și apeluri;
Efectuarea inspecțiilor vizuale a tehnicii livrate clienților;
Suport și consultarea post-vînzare a clienților;
Introducerea/redactarea informațiilor obținute în bazele de date;
Ducerea evidenței și actualizarea informațiilor în sistemele informaționale;
Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute;
Adoptarea măsurilor pentru creșterea vânzărilor.

Cerinte:

Studii superioare tehnice/ economie/ comert;
Experienţă intr-un post similar în vânzări;
Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza si/sau franceza (constituie avantaj);
Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
Cunostinte in bazele tehnicilor de vânzare, negociere și comunicare;
Orientare spre rezultat;
Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă, comunicabilă, cu spirit de echipă;
Disponibilitate la deplasări pe teritoriul tarii in dependent de zona responsabila si peste hotare;
Permis de conducere categoria B;
Atitudine și devotament față de companie.

Beneficii:

Angajare oficială. Pachet social complet;
Grafic de lucru flexibil;
Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vanzari;
Stagieri peste hotare la furnizori;
Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
Posibilitate de crestere profesionala;
Conditii confortabile de munca;
Automobil si telefon de serviciu;

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: info.ispinter@gmail.com
Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații selectati vor fi contactați pentru un interviu.
Tinem sa mentionam ca oficiul ISP Inter SRL se afla la Magdacesti! E-mail: info.ispinter@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть