Vânzător-casier (or. Chișinău şi or. Ialoveni)

Rogob carne si mezeluri №7511337, 10.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru funcţia de Vânzător-casier, pentru comercializarea produselor alimentare în magazinele Rogob din Chișinău.

responsabilitățile tale:
- identificarea necesităților clienților, consultare și deservire;
- participarea activă în recepția bunurilor în magazin;
- ordonarea produselor în vitrină;
- întocmirea documentelor specifice activității de vânzare, precum și raportarea activității de vânzare;
ce așteptăm:
- studii superioare sau medii;
- experiență anterioară într-o poziție similară;
- fluență în limbile română și rusă;
- cunoașterea pachetului MS Office;
- persoană comunicabilă, proactivă și cu spirit de echipă;

ce oferim:
- carieră într-o companie în expansiune continuă;
- pachet salarial și social stimulativ;
- traininguri la locul de muncă;
- echipă prietenoasă;
- mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!
Expediază-ne CV-ul la adresa: hr@rogob.md cu specificarea denumirii postului sau contactează-ne la 060 300 433.
Телефон: 060300433
E-mail: hr@rogob.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть