Reprezentant regional Comrat

Nanu №7510675, 10.01.2019
Город: Комрат
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Cresterea volumului de vanzari si distributie
- Dezvoltarea, sigestionarea portofoliului de clienti
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Extinderea bazei de client si sprijinul celor existenti
Cerinte:
- Domiciliul - Comrat
- Permis de conducere categ B, fara incidente majore in circulatie - avantaj
- Cunostinte bune de operare Microsoft Word/Excel
- Bune abilitati de organizare, comunicare si negociere
- Capacitate de planificare si administrare a activitatii
- Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
- În mod obligatoriu să conține fotografia
E-mail: hr@nanu.md E-mail: hr@nanu.md
Телефон: 069483883
E-mail: hr@nanu.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть