Specialist Serviciu Clienti (Rezina)

Sebo Credit SRL №7508174, 10.01.2019
Город: Резина
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Гибкий график работы
Compania Sebo Credit SRL, companie cu capital European, angajata in sectorul serviciilor financiare anunta urmatoarele pozitii vacante in Chisinau:
Specialist Serviciu Clienti
Noi oferim
Salariu motivant
Angajare oficiala
Grafic full time (in schimburi)
Responsabilitati
Asigurarea deservirii rapide si de calitate a clientilor
De a raspunde intr-un mod profesionist si in timp util la reclamatiile, intrebarile si cererile clientilor
Cross selling
Asigura emiterea rapida a imprumuturilor
Lucrul cu baze de date, asigura introducerea rapida si exacta a informatiei in baza de date.
Operatiuni cu numerarul
Evidenta numerarului
Pastrarea registrelor operatiunilor zilnice
Raportarea zilnica
Alte responsabilitati legate de deservirea clientilor.
Cerinte
Studii superioare (Acceptam studenti in ultimul an de studii)
Experienta in aceeasi pozitie – 1 an.
Expierenta in tranzactiile cu numerarul se considera un avantaj
Cunostinte de lucru cu MS Word, MS Excel, MS Outlook
Cunoasterea standardelor si principiilor de deservire a clientilor.
Aptitudini
Simt inalt al responsabilitatii
Abilitati inalte de comunicare in scris si verbala
Lucru in echipa
Managementul timpului
Lucru sub presiune
Punctual
Devin-o membru a unei echipe de viitor. Transmite CV-ul pe adresa hr@sebo.md
E-mail: hr@sebo.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть