Operator cuter

Nivali Prod SRL №7506271, 09.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Descrierea postului/obiective:

Asigurarea preparării tocaturilor conform recetelor pentru fiecare gamă de produse procesate;
Manipularea cărnurilor întru completarea încărcăturii de cuter;
Alte obligațiuni specifice pozițieie de operator cuter.

Cerințe față de candidat:

Studii medii speciale sau experienta in domeniu;
Responsabilitate, atenție la detalii;

Noi oferirm:

Salariu adecvat volumului de muncă stabilit;
Muncă schimburi;
Colectiv de muncă tânăr și prietenos;
Prânz gratuit;
transport tur-retur
Posibilitate de promovare;
Condiții sociale conform prevederilor legale în vigoare

Persoanele înteresate de prezenta ofertă, sunt rugate să expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: HRManager@nivalli.md cu mențiunea ”Operator cuter“ sau contactați-ne la numărul: 068686503.
Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L are statut de operator al datelor cu caracter personal, înregistrat la Centrul Național pentru Protecția Datelor cu Caracter Personal sub nr.0001633-002, în temeiul prevederilor Legii RM nr.133 din din 08.07.2011 privind protecţia datelor cu caracter personal. În temeiul prevederilor Legii menționate, candidații expediind CV-urile, scrisorile de intenție, scrisorile de recomandare, sau alte acte prin care se manifestă voința de a se angaja în cadrul Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L își exprimă consimțământul ca Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L să prelucreze datele primite în scopul analizei candidatului pentru poziția solicitată. În temeiul celor menționate Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L garantează confidențialitatea datelor primite, conform prevederilor legislative de rigoare. E-mail: office@nivalli.md
Telefon: 068686503
Телефон: 068686503
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть