Electromontor superior în formație de întreținere operativă a instalațiilor electrice (Cantemir)

Î.C.S.”RED UNION FENOSA”S.A. №7505473, 09.01.2019
Город: Кантемир
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Activităţi şi responsabilităţi:
- Să efectueze lucrări de operaţiuni locale în reţelele cu tensiunea nominală de până la 110kV , respectînd normele tehnice şi de securitate în timpul realizării lucrărilor în instalaţiile electrice.
- Să urmărească aspectele tehnice, economice şi calitative a lucrărilor de operaţiuni locale realizate de personalul propriu său contractat.
- Să participe la lucrările de întreţinere corectivă a instalaţiilor, respectînd normele tehnice şi de securitate în timpul realizării lucrărilor în instalaţiile electrice.
- Să colecteze date pentru actualizarea informaţiei despre instalaţii, care ar ajuta la gestionarea acestora.
- Să participe la acţiunile de lichidare a avariilor în instalaţiile electrice.
- Să respecte normele, procesele, procedurile şi toate documentele ce ţin de Sistemul de Management integrat pentru calitate, mediu, sănătate şi securitate în muncă.
Cerinţe si abilităti:

Studii de specialitate în domeniul energetic
Experienţă de muncă în domeniul energetic: 2-3 ani - va constitui un avantaj
Permis şi experienţă de conducere – cat. B - 2-3 ani
Apt pentru lucru în ture, lucru la înălţime, lucru în instalaţii electrice în funcţiune, lucru nocturn
Locul de muncă este în or. Cantemir.

Curriculum Vitae şi scrisoarea de intenţie pot fi depuse pe adresa or. Chişinău, str. A. Doga 4, Direcţia Personal, Organizare şi Cultură sau trimise pe adresa de e-mail resurse_umane@ufmoldova.com indicînd în subiect postul pentru care se aplică.
Telefoane de contact: 022-431-535.
Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor indicate E-mail: resurse_umane@ufmoldova.com
Telefon: 022 43 15 35
Телефон: 022 43 15 35
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть