Receptionist-vînzător la Complexul Turistic Chateau Purcari

Purcari Wineries PLC №7505255, 09.01.2019
Город: Штефан Водэ
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe dinamice și profesioniste, te invităm să aplici!

Rol: Creșterea satisfacției oaspeților, furnizând servicii de recepție eficiente, rapide, lipsite de probleme, calde, politicoase și ospitaliere în legatură cu sosirea, șederea și plecarea oaspeților

Responsabilitățile principale vor include, dar nu se vor limita la:

Este responsabil de primirea oaspeților și procesarea rapidă a cerințelor acestora;
Întâmpină oaspeții hotelului într-o manieră ospitalieră;
Se ocupă de îndeplinirea tuturor cererilor clienților și de furnizarea tuturor serviciilor disponibile prin colaborarea cu angajații din restaurant, ghizii, angajații întreținere curățenie, etc.;
Se ocupă de atribuirea camerelor și de pregătirea cheilor pentru oaspeți;
Cunoaste tot timpul statutul și disponibilitatea camerelor precum și gradul de ocupare;
Gestionează magazinul de vinuri (vânzare, comandă și recepție marfă);
Asigură cresterea încasărilor hotelului promovând restaurantul hotelului și vinurile comercializate în magazin;
Asigură realizarea planului de vânzări în magazinul de vinuri;
Răspunde cerințelor oaspeților cu privire la informații despre hotel și despre zonă;
Inventarierea mărfurilor și mijloacelor bănești;
Încasarea, păstrarea și evidența mijloacelor bănești;
Întocmirea si evidența corectă a documentelor primare contabile;
Prezentarea rapoartelor în forma și perioada stabilită;
Rezolvarea eficientă a problemelor apărute pe parcursul desfăşurării activităţii

Educație și experiență:

Experiență anterioară de preferat în industria hotelieră;
Nivel limba engleză, rusă și română – fluent;
Persoană dinamică, determinată, orientată către client și rezistență fizică (stat în picioare la desk);
Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru;
Atenție la detalii, integritate;
Abilităţi foarte bune de comunicare şi negociere;

Oferim:

Instruire și dezvoltare profesională;
Mediu dinamic și plăcut de lucru;
Motivare competitivă;
Transport în ambele direcții;
Cazare și alimentare

Important!!! Locul de muncă este la Chateau Purcari, r. Ștefan-Vodă, s. Purcari. Activitatea se realizează în schimburi (o săptămână de muncă, una liberă)

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, expediază CV-ul la adresa hr@purcari.md
hr@purcari.md
E-mail: hr@purcari.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть