Manager inginerie (Orhei)

Sebn.md №7502978, 09.01.2019
Город: Оргеев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Managementul activităților departamentului de inginerie;

- Coordonează echipa de ingineri: proces, produs;
- Monitorizează eficiența echipei de ingineri și creează strategii de dezvoltare a performanțelor ei;
- Asigură implementarea standardelor și gestionează acțiunile de îmbunătățire continuă;
- Urmărirea și raportarea indicatorilor KPI;
- Definirea planurilor de acțiuni și alocarea resurselor necesare pentru implementarea proiectelor.

Cerințe:
- Studii superioare tehnice;
- Experiență în management, în ingineria de produs și proces, în automotive;
- Cunoștințe a limbii engleze și germane (avantaj);
- Cunoștințe MS Office;
- Abilităţi de comunicare, planificare, leadership, organizare şi control al activitaţii, de luare decizii, iniţiativă.

E-mail: angajare@sebn.com
Telefon: 062163777; 023580777
Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/2
Телефон: 062163777, 023580777
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть