Economist

S.A. „Apă-Canal Cahul” №7457013, 15.01.2019
Город: Кагул
Образование: Высшее
Опыт работы: Любое
Зарплата: По договорённости
График работы: Full-time
Cerințe:
- Studii superioare economice;
- Experiență la un post similar va constitui un avantaj;
- Capacități analitice;
- Cunoștințe profunde în domeniul legislației;
- Operare PC MS Office la nivel avansat;
- Cunoașterea limbii române și rusă – nivel avansat.

Responsabilități și sarcini:
- Întocmirea statelor de personal, precum și modificărilor corespunzătoare;
- Determinarea tarifelor pentru serviciul public de alimentare cu apă, de canalizare și pentru serviciile auxiliare;
- Întocmirea analizelor economice și rapoartelor statistice
- Întocmirea și monitorizarea îndeplinirea bugetelor

Vă oferim :
Angajarea oficială în cîmpul muncii + întreg pachet social;
Salariul atractiv stabil;
Instruirea continuă în domeniul și creșterea profesională;
Telefon de serviciul;

Program de lucru: 8:00-17:00 luni-vineri
Телефон: 0299-20886
Контактное лицо: Secția cadre: Suceanu Leonid
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть