Director comercial / руководитель отдела продаж

Personal Agency SRL №7431451, 03.01.2019
Город: Чадыр-Лунга
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
Cerințe față de candidați:

* Studii superioare ;
* Experienţă de muncă în subdiviziuni de comerţ de peste 2 ani;
*Abilităţi dezvoltate de analiză a pieţelor şi vînzărilor;
*Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
*Gîndire dezvoltată în afaceri si in vanzari ;
* Deprinderi în organizarea sistemică a proceselor de lucru;
* Cunoaşterea la nivel profesionist a principiilor de organizare şi conducere a serviciului de comerţ;
* Spirit de lucru în echipă;
* Deprinderi manageriale.

Responsabilităţi de bază:
* Urmărirea zilnică a activității personalului aflat în subordine;
* Organizarea activităților de analiză, planificare și gestiune financiară a departamentului;
* Revizuirea periodică a performanței membrilor echipei;
* Stabilirea obiectivelor managerilor / agenților din subordine în concordanță cu obiectivele departamentului;
* Analiza mediului de concurenţă şi de consum.

Garantăm:

* Posibilitate de creștere profesională;
* Salariu fix + % ;
* Pachet social integral;
* Oportunități de dezvoltare profesională;
* Un colectiv unit de profesioniști.

Pentru detalii trimiteți CV-ul însoțit de fotografie la adresa de e-mail: hr.bisarmoldova@gmail.com .
Контактное лицо: Anna HR
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть