Specialist marketing si promovare (SMM)

Retail Group Company SRL №7419646, 18.03.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: По договорённости
График работы: Munca partiala / Cumul
Responsabilitati:
1. Realizarea cercetarilor de piata si analiza rezultatelor;
2. Analiza ofertelor concurentilor si efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora;
3. Dezvoltarea politicii de preturi pentru produsele deja lansate pe piata si pentru cele noi;
4. Dezvoltarea politicii de cross selling si fidelizare pentru clientii;
5. Elaborarea strategiilor si politicilor de marketing ale companiei si implementarea acestora;
6. Mentinerea vizibilitatii brandului prin diferite campanii si evenimente;
7. Scrierea, editarea si corectarea textelor din materialele promotionale, ilustratii etc.;
8. Lucrul cu furnizorii pe partea de publicitate;
9. Comanda materialelor promotionale si coordonarea efectuarii acestora;
10. Plasarea si monitorizarea blocurilor de publicitate pe retele sociale;
11. Cresterea vizibilitatii continutului social al companiei;

Cerinte:
1. Studii superioare de profil (Marketing, Relatii Publice etc);
2. Cunoasterea limbilor romana si rusa;
3. Creativitate initiativa si dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi);
4. Buna cunoaştere a instrumentelor MS Office (Word, Excel, Power Point), Corel Draw, Photoshop, social media;

Noi oferim:
1. Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri pentru performanta;
2. Lucru intr-un colectiv tanar, ambitios si profesionist;
3. Angajare oficiala, pachet social complet;
4. Program de lucru: 5 zile pe saptamina sau part-time;
5. Libertate de creaţie şi perspectivă în dezvoltare profesională.
Контактное лицо: Octavian
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть