Expert de daune

ACORD GRUP
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Societatea de Asigurări „Acord Grup ” S.A. angajeaza Expert de daune în cadrul Departamentului regularizare daune
Descrierea postului:
- întocmește și instrumentează dosarele de dauna
-colectează cu atenție acte specifice în cazul survenirii evenimentului asigurat
- comunică eficient cu clienții Companiei
Cerinte:
- Studii superioare in domeniul tehnic, juridic sau alt relevant;
- Experienta in asigurari si/sau domeniu juridic reprezinta un avantaj;
- Persoana organizata, cu capacitate analitica, atenta la detalii;
- Capacitate de a rezolva probleme și a genera solutii;
- Spirit de echipa și integritate;
- Utilizare calculator (Word, Excel, 1C);
- Cunoasterea buna a limbilor romana si rus
Oferim:
Loc de muncă confortabil în oficiul sect. Botanica
Deplasări în scopuri de serviciu cu automobilul Companiei
Salariu motivant + bonus
Pachet social deplin
Regim de muncă: luni-vineri 8:30-17:15
Telefon:
022-264404
Persoana de contact:
Irina
Site:
www.acordgrup.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide