Director comercial (Soroca, Ungheni, Stauceni)

№7201624, 17.01.2019
Город: Сороки
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
O retea de magazine de tehnica agricola.

Beneficii:

-Salariu fix + Bonusuri;
-Lucrul într-o echipă foarte dinamică;
-Libertate de afirmare și posibilitatea de dezvoltare personală.

Responsabilitățile postului:

-Menținerea standartelor stabilite în magazin;
-Planificări dezvoltare magazinului și lucrări curente;
-Coordonarea activității membrilor echipei;
-Planificarea şi organizarea activităţii magazinului din gestiunea sa;
-Preluarea şi rezolvarea reclamaţiilor clienţilor şi ale partenerilor de afaceri în conformitate cu politica companiei;
-Implicarea în procesul de recrutare și evaluare a personalului din magazin;

Constituie avantaj:

- Experienţă în vânzări minim 3 ani;
- Studii superioare tehnice;
-Cunoştinţe de bază în domeniul management;
- Spirit organizat, independenta si autoasumare in atingerea obiectivelor profesionale;
- Nivel ridicat de energie, perseverenta si incredere in sine.
Телефон: 079778088
E-mail: hr@agro.md
Вперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть