It manager

Transelit SA №7194280, 25.05.2020
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любое
Зарплата: От 6000 MDL
График работы: Full-time
Responsabilitati:
- Asigură gestionarea optimă a resurselor hardware și software a companiei;
- Coordonează alegerea, instalarea și utilizarea corecta a resurselor hardware și software;
- Asigură securitatea, integritatea și actualizarea conținutului bazelor de date;
- Analizează și evaluează riscurile legate de securitatea datelor, programelor și echipamentelor;
- Înregistrarea în baza de date a ÎM CIA “TRANSELIT” SA a contractelor de asigurare AORCA, CASCO;
- Organizarea întîlnirilor cu potențialii parteneri (companii IT, brokeri de asigurare, agenți de asigurare pers. juridice/fizice, companii de leasing, bănci comerciale);
-Inițierea și realizarea proiectelor orientate către ridicarea eficacității businesului și optimizarea cheltuielilor.

Cerințe față de candidați:
- Experiență în administrarea site-ului web corporativ.
- Experiență a sistemelor de administrare PC și servere a bazei ОС Windows, lucrul Active Directory, DFS, SQL;
- Experiență în administrarea rețelelor, lucrul DNS, DHCP, VPN, VLAN;
- Experiență de lucru cu administrarea programului 1C versiunea 8.2, 8.3, cunoașterea configurațiilor tipice 1С pentru Moldova;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
- Capacitatea de a respecta termene limită;
- Cunoașterea limbilor română, rusa (scris, vorbit);
- Cunoasterea limbajelor de programare constitue un avantaj
Вперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть