Reprezentant medical nord

Terapia (Romania) №6633631, 22.03.2019
Город: Бельцы
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: 10000-15000 MDL
График работы: Полный рабочий день
Reprezentant Medical Terapia zona Nord

Compania farmaceutică anunță post vacant în rază zonei Nord a republicii Moldova pentru funcția de :

Reprezentant Medical

Cerințe către candidați:
• Studiile superioare în medicină sau farmacie;
• Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
• Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator;
• Permis de conducere, categoria B (experiență este obligatorie);

Responsabilități:
• Promovarea către medici și farmaciști a produselor și imaginii companiei conform strategiei stabilite în zona de Nord a R.Moldova;
• Identificarea și contactarea clienților noi;
• Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții existenți;
• Susținerea și organizarea prezentărilor de grup pentru medici și farmaciști;
• Respectarea standardelor companiei;
• Dezvoltarea proiectelor noi ;

Compania garantează:
• Angajarea oficială conform legislației R.Moldova (full sau part time);
• Salariu motivant, sistema de bonusare atractivă;
• Pachet social;
• Dezvoltare personală - treninguri;
• Calculator, convorbiri telefonice;
• Automobil de serviciu;
• Portofoliu (Diurex, Trombostop, Aspacardin, Aspenter, Faringosept, Pylobact Neo, Ketanov, Artroflex).

Expediați CV prin e-mail: medrep.medpred@gmail.com până la 31 martie, 2019.
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть