Operator 1C

Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cautam o persoana draguta comunicativa, organizata, punctuala rezistenta la stres, FOARTE ATENTA LA DETALII.
RESPONSABILITATI
- receptionarea comenzilor, inregistrarea, prelucrarea lor etc.;
- Intocmirea facturilor si mentinerea legaturii cu agentii de vanzari si cu clientii;
- Operare in programul de gestiune;
- Intocmire diverse rapoarte;
- Verificarea si arhivarea facturilor si a altor documente fiscale.
- Verificarea stocurilor scriptic si faptic.

CERINTE
- Studii superioare de preferat in domeniul economic;
- Experienta de lucru intr-un program de gestiune contabila;
- Abilitati numerice dar si abilitati de comunicare;
- Cunostinte de gestiune si arhivare documente;
- Cunostinte de Microsoft Office;
- Capacitate de a lucra sub presiune;
DESCRIEREA FIRMEI
Import si distributie produse alimentare

Persoanele care corespund cerintelor descrise, sunt rugate sa expedieze CV-ul pe adresa de email: inak_md@yahoo.com sau la nr. de mobil 079055505
Telefon:
079055505, 022-354078
Persoana de contact:
Ion
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide