Designer graphic

GNB Agency
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Alatură-te echipei noastre!
Suntem în căutare de colegi noi, tineri care urmăresc să se dezvolte atât profesional, cât și personal.
Printre atribuțiile tale în această funcție se numără:
- Asigurarea încadrării proiectelor în termenele stabilite;
- Realizarea proiectelor în termenele stabilite
- Disponibil pentru program de lucru cu norma intreaga (8 ore/zi);
Abilități:
- Dezvoltare în comunicare, creativitate, originalitate, atenție la detalii, capacitate de muncă, independență;
- Cunoașterea limbii engleze;
-Photoshop, Corel Draw, Adobe Premiere,Adobe After Effects, Illustrator;

Oferim:
-Loc de munca in birou;
-Oportunitatea de dezvoltare profesională alături de un colectiv tânăr și dinamic;
-Orar de lucru (luni-vineri 9:00-18:00)
-Salariu fix 4000 lei, după perioada de proba 5000 lei.
CV-urile se trimit la adresa: curatutamara@gmail.com
Telefon:
068886367
Persoana de contact:
Curatu Tamara
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide