Director adjunct pe achiziții

ÎCS Farmina SRL №5983573, 11.01.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
Compania farmaceutică ÎCS “Farmina” SRL angajează director adjunct pe achiziții.
Pe cine căutăm:
- studii superioare de specialitate (medicina);
- utilizator avansat MS Office;
- cunoaşterea fluentă a limbilor rusă, română și engleză.
Responsabilităţi:
- căutarea şi contractarea noilor furnizori pentru achiziţionarea medicamentelor, în special a producătorilor şi furnizorilor de preparate noi şi de perspectivă
- implementarea achiziţiei pentru produsele deja existente
- efectuarea tratativelor cu furnizorii privitor la condiţiile contractuale, comenzile de mărfuri şi livrarea acestora
- pregătirea comenzilor noi de marfă către furnizori şi menţinerea unui stoc de marfă curent
- monitorizarea procesului de încheiere a contractelor cu furnizorii
- soluţii de litigiu cu clienţii referitor la cantitate şi calitate
- lărgirea sortimentului de mărfuri
- menţinerea şi stabilirea contactelor cu clienţii actuali
- informarea conducerii despre noile posibilităţi de colaborare
- monitorizarea situaţiei şi a preţurilor cu privire la preparatele medicale.

Compania oferă:
- post de muncă în cadrul unei companii stabile aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- remunerare și condiții de muncă motivante;
- posibilități de evoluție și dezvoltare în carieră;
Телефон: 060141212
Контактное лицо: Antonina
E-mail: hr@farmina.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть