Specialist marketing junior

ICS,,Prime Capital’’SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania financiară cu capital străin ICS,,Prime Capital’’SRL specializată în oferirea împrumuturilor ipotecare şi pentru business, anuntă concurs pentru suplinirea postului vacant de Specialist Marketing Junior.

Cerinţe faţă de candidat:

• Studii superioare(pot fi și nefinisate)/medii în domeniul marketing/design/comunicare/jurnalism;
• Abilităţi în operare PC, navigare rapidă internet;
• Aptitudini de design grafic (nivel de bază), cunoașterea redactorilor grafici Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw reprezinta un avantaj;
• Aptitudini de scriere/redactare texte;
• Persoana cu capacități creative, de comunicare și relaționare;
• Persoana organizată, motivată, responsabilă, atentăla detalii;

Responsabilităţi generale:

• Asista managerul de Departament în activitati zilnice;
• Participă la realizarea materialelor promoționale: flyere, brosuri, banere pe internet, machete publicitare, etc.;
• Pregatește machete publicitare, redimensioneaza banere;
• Pregătește și redactează texte;
• Caută şi realizează imagini pentru promovarea companilor pe social media;
• Participă la realizarea tehnică a prezentărilor (PowerPoint, Prezi, etc.);
• Relaționează cu furnizorii de servicii: tipografii, agenții de publicitate, reviste, ziare.

Beneficii:

• Lucrul într-o companie în plină ascensiune, într-un mediu dinamic și profesionist;
• Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
• Pachet salarial competitiv corelat cu performanta profesională.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@primecapital.md

In tema scrisorii mentionați în mod obligatoriu denumirea postului pentru care candidati. Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care au trecut etapa de selecție a CV-urilor. Toate aplicațiile vor fi gestionate cu maxima confidențialitate.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide