Vanzator consultant

PRO AGRICULTURA DURABILA
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
"PRO AGRICULTURA DURABILA" S.R.L. este unul dintre principalii furnizori de masini si utilaje agricole performante pe piaţa Republicii Moldova, fiind un partener de încredere pentru fermieri şi pentru furnizorii externi. Comercializam produse de inalta calitate, la preturi competitive si ne dorim sa avem relatii solide cu clientii nostri. Avem o echipa tanara, ambitioasa si dinamica, cu care ne-am propus indeplinirea unor scopuri indraznete.

Descrierea postului

Vrem sa completam echipa cu un vanzator-consultant care va promova produsele comercializate de companie (combine, tractoare, semanatori, pluguri, scarificatoare, stropitori și multe alte produse distribuite pe piata), realizand toate etapele specifice vanzarii si dezvoltarii portofoliului de clienti.
Activitatea presupune si deplasari in teritoriu si contactarea nemijlocita cu clientii.
Vrem sa selectam oamenii dupa caracter si competenta, alaturi de care sa crestem, de aceea te rugam sa aplici la acest job doar daca te consideri un invingator in viata ta, esti optimist si ai scopuri indreznete pentru tine si comunitatea din care faci parte.

Cerinte:
Studii medii speciale sau superioare finisate;
Abilităţi de comunicare, optimist si responsabil;
Capacitate de a lucra in echipa;
Dorinta si capacitate de invatare si instruire profesionala continua;
Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
Experienta in domeniu mai mult de 2 ani(daca ai preferinte(iti place) pentru domeniul masinilor si utilajelor agricole, entuziasm, abilitati de comunicare si pregatirea minima necesara desfasurarii unei asemenea activitati, esti admisibil si fara experienta);
Permis de conducere de categoria B.

Oferim:
Posibilitate de a face parte dintr-o echipă tanara, dinamica si profesionistă;
Instruire personala, profesionala și oportunități de dezvoltare;
Birou de serviciu si toate rechizitele necesare;
Pachet social;
Salariu motivant;
Comisioane in dependenta de performante;
Posibilitatea de avansare.

Dacă indeplinesti conditiile indicate si îți dorești să faci parte din echipa noastră poți să transmiți CV-ul cu anexarea pozei pe adresa: manageroffice.proagro@gmail.com

Te rugăm să indici postul pentru care optezi, o adresa de e-mail de contact si motivatia ta de a face parte din echipa noastra.

Candidatii selectati vor primi mesaje pe adresa de e-mail indicata.

Sa ai o carieră de succes!
Telefon:
079818392
Persoana de contact:
Mariana
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide