Designer grafician tipografie

Artpoligraf SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Artpoligraf SRL, tipografie si furnizor de obiecte promotionale cu o experienta de peste 10 ani pe piata din Moldova, cauta sa-si mareasca echipa cu un Grafician profesionist.

Candidatul ideal

- cunostinte si experienta solida in Photoshop, Adobe Illustrator sau CorelDRAW, (cu accent pe grafica publicitara de poligrafie);
- experienta minim 1 an pe un post similar
- cunoasterea proceselor tehnologice implicate in productia publicitara reprezinta un avantaj
- abilitati de prelucrare a imaginilor foto, de corectie culoare, decupare, adaptare la scara
- originalitate, imaginatie, meticulozitate, capacitatea de a respecta termene limita;
- simt artistic, notiuni de compozitie, cromatica si echilibru;

Descrierea jobului
- creaza design-ul grafic in Adobe Illustrator, Photoshop sau CorelDRAW;
- executa si prelucreaza materiale specifice productiei publicitare: carti de vizita, etichete, brosuri, pliante, flyere, printuri de mari dimensiuni, imprimari pe diverse suporturi;
- pregateste, adapteaza si verifica tehnic materialele conform parametrilor specifici in procesele tehnologice de print digital, print de mari dimensiuni, serigrafie, tampografie, transfer termic, cutter-plotter, laminator, etc.;
- interactioneaza cu clientii la preluarea comenzilor, precum si pe parcursul prelucrarii materialului, pana la predarea comenzii.

Beneficii:
- sansa de a lucra intr-o echipa tanara si prietenoasa
- posibilitatea de dezvoltare profesionala
- se ofera salariu motivant si bonusuri lunare.
- echipamente IT de ultima generatie

Descrierea companiei
Suntem o tipografie ce activeaza pe piata din Moldova, cu o experienta de peste 10 ani. Promptitudinea, serviciile şi design-ul de o calitate superioară, precum şi un excelent raport calitate-preţ sunt ceea ce ne recomandă drept lider în acest domeniu de activitate.
Daca esti persoana potrivita, trimite CV-ul tau la adresa hr@copycenter.md si te vom contacta pentru informatii suplimentare.
Telefon:
079928871
Persoana de contact:
Anatol
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide