Manager vinzari in cadrul salonului de obiecte de iluminat si alte elemente de decor

Magazin salon de obiecte de iluminat si alte elemente de decor
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Magazin-salon de corpuri de iluminat, este in cautarea de angajati inteligenti, cu excelente abilitati de comunicare, cu initiativa si cu experienta in domeniul vinzarilor.
Postul: Manager vinzari in cadrul salonului de obiecte de iluminat si alte elemente de decor
Nivelul retribuirii muncii: salariu fix 8000 +% din vinzari.
Conditii de munca:
• Program de lucru: Full ori part-time (se discuta).
• Conditii confortabile de munca. (Chisinau, sec. Buiucani)
• Pachet social complet.
Cerinte fata de candidati:
• Abilitati dezvoltate de comunicare cu diversi clienti, amabilitate.
• Spirit de initiativa.
• Orientare spre rezultate.
• Cunoasterea tehnicilor de vinzari.
• Responsabilitate, punctualitate.
• Cunoasterea limbilor romana, rusa
• Bune cunostinte de operare PC si in 1C.
• Studiile superioare sau medii.
simtul frumosului va constitui un avantaj.

Responsabilitati:
• Dezvoltarea vinzarilor din cadrul salonului.
• Identificarea si atragerea potentialilor clienti dinafara salonului (atit persoane fizice cit si persoane juridice).
• Primirea si intocmirea comenzilor.
• Mentinerea relatiilor cu clientii existenti.
• Lucrul in 1C Contabilitate.
• Autoperfectionarea permanenta pentru a putea oferi servicii de calitate clientilor.

Vă așteptăm CV: invimanager@mail.ru
Persoana de contact:
Ina
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide