Sofer- expeditor

CITY EXPRESS S.R.L. №5057945, 20.02.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Любой
Зарплата: 6000-8000 MDL
График работы: Сменный график работы
CITYEXPRESS S.R.L. cauta Sofer- Expeditor.

Cerinte minime:
- permis de conducere categoria B;
- studii medii/ superioare;
- limba romana/ rusa- nivel avansat;
- atentie, responsabilitate, corectitudine;
- gandire analitica si organizata;

Descrierea postului:
- transporta expeditii in or. Chisinau si Republica Moldova conform orarului de munca;
- preia de la usa expeditorului si livreaza la usa destinatarului;
- la intoarcerea din cursa preda disepeceratului documentele insotitoare;
- respecta stadardele de calitate si procedurile de curierat;

Oferta:
- salariu fix si bonusuri de performanta;
- telefon mobil/ android;
- automobil al firmei;

Compania de curierat CITY EXPRESS S.R.L. a aparut in 2014, la cererea pietii de a avea un serviciu de livrare rapid si cu grija.
Functia de Sofer- Expeditor este una din cele mai esentiale pozitii in companie. Vei reprezenta echipa noastra tuturor clientilor, partenerilor si furnizorilor nostri.

Daca constientizezi importanta serviciului pe care il prestezi si iti doresti o cariera de success in R. Moldova, asteptam CV- ul tau.
Noi te vom ajuta sa oferi tot ce ai mai bun si te vom motiva sa vrei mai mult.

Candidatii interesati pot trimite CV-ul cu poza la adresa: cariere@cityexpress.md cu subiectul "Aplicatie pentru postul de Agent Curier” .
Toate aplicatiile vor fi tratate ca fiind confidentiale, numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru un interviu.
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть