Contabil

medglobalfarm SRL №5020182, 16.04.2018
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilităţi:
1.Verificarea şi introducerea documentelor în programul de contabilitate;
2.Lucrări de contabilitate financiară până la nivel de bilanţ inclusive;
3.Răspunde de corectitudinea înregistrărilor contabile;
4.Calculul,înregistrarea şi declararea impozitelor şi taxelor către bugetul de stat;
5.Verificarea soldurilor clienţi, furnizori, casă, bancă;
6.Respectarea termenilor limită cu privire la situaţiile financiare lunare şi anuale,precum şi predarea lucrărilor contabile la timp şi informarea conducerii cu privire la rezultatele contabile;
7.Evidenta contabila ce tine de Import,formarea pretului la marfa si evidenta in conformitate cu legislatia evidentei contabile.
8.Informarea permanentă cu privire la modificarea legislaţiei în domeniul contabilităţii şi fiscalităţii şi luarea măsurilor necesare pentru respectarea acestor, închiderea lunii (TVA, impozit pe profit etc.) şi depunerea declaraţiilor lunare;
9.Analiza lunară a rezultatelor obţinute împreună cu conducerea intreprinderii.
Cerinţe:
1.Studii superioare în domeniul contabilităţii/ economie/finanţe;
2.Experiență: cel puțin 2-3 ani;
3.Cunoașterea legislației contabile, a documentației financiare normative;
4.Cunoștințe în domeniul evidenței fiscale;
5.Cunoașterea limbilor rusă și română;
6.Cunoștințe bune de operare PC;
7.Administrarea programului 1C, e-raportare, cunoaşterea legislaţiei în vigoare din domeniu.
Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV cu poză la adresa electronică: medglobalfarm @mail.ru
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть