Manager de vanzari (6000-10000)

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Lant de magazine de lustre si corpuri de iluminat de origine europeana.

În legătură cu extinderea companiei, anunțăm postul vacant.

Cerinte:
Prezenta agreabila, excelente abilitati de comunicare si relationare cu clientii
Vorbire corectă și clară în limbile romană şi rusă.
Abilitati de prezentare, cunoașterea tehnicilor de vânzare
Cunoștințe elementare de limba engleză, computer.
Capacitate de instalare, dezinstalare lustre in magazin.
Sint binevenite dar nu obligatorii cunoștințe in iluminare, design interior, studii superioare, experiență de lucru în comerț.

Atribuții:
Studierea detaliată a caracteristicilor produselor, consultarea clienților în magazin, comercializarea produselor, înregistrarea si gestionarea comenzilor, operarea aparatului de marcat, organizarea amenajarii salilor de comert, instalarea - dezinstalarea lustrelor, organizarea lucrului subalternilor.

Condiții:
Magazine în sectoarele Centru si Buiucani a capitalei. Salariu fix + % din vînzări (6.000-10.000). Cu carnet de munca. Program 8 ore pe zi. Se ofera instruire si lucru interesant cu branduri europene.

Expediati CV-ul sau o autodescriere la e-mail: hr.centru@gmail.com
tel. 79-35-34-06

Descrierea companiei.
Suntem o companie care activează pe piaţa din Moldova încă din anul 2007, având ca principal obiect de activitate importul si comercializarea de lustre si corpuri de iluminat din Uniunea Europeana. Sintem cel mai important jucător de pe această piaţă. În acest moment, avem un lanț de magazine, în cele mai importante regiuni comerciale ale capitalei.
Povestea noastră este o poveste de succes pentru că, de-a lungul activității, am reușit să lansăm numeroase tendințe în piață și să ne menținem ca un brand care generează încredere consumatorilor. Magazinele noastre oferă o experiență de shopping unică, datorată varietății de produse disponibile la raft, dar şi serviciilor pre- și post-vânzare. Oferim clienților noștri servicii de înaltă calitate, punând la dispoziția acestora asistență specializată de vânzări, carduri de fidelitate, precum și serviciii de tipul livrare gratuită la domiciliu, servicii de instalare, mentenanță și service.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide