Asistent/ă medical/ă

Dental House
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Căutăm o persoană responsabilă, pentru poziția de Asistent/ă Medical/ă.

Principalele responsabilitati:

- Efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului;
- Participa la educatia medicala a pacientului;
- Gestioneaza eficient circuitul pacientilor in sala de asteptare astfel incat sa evite intarzierile;
- Pregateste cabinetele medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei;
- Pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata efectuarii investigatiilor si procedurilor medicale.

Cerinte:

- Experienta ca asistent medical;
- Orientare catre client si bune abilitati de comunicare;
- Atentie la detalii, bune abilitati de lucru in echipa;
- Cunostinte medii de operare PC;
- Disponibilitate de lucru full time, in ture.

Salariu: de la 3500+

In situatia in care considerati ca indepliniti criteriile de mai sus si va doriti sa lucrati intr-un mediu competitiv alaturi de o echipa de profesionisti asteptam aplicatia dumneavoastra la adresa de email.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide