Manager vinzari

Acoperisul Tau
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte :
- experienta in vanzari, intr-o pozitie similara, minim 1 an (cu produse de lux reprezinta un real avantaj);
- minim studii medii;
- foarte bune abilitati de comunicare, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou si relationare cu clientii, atat individual cat si in echipa;
- cursuri de vanzari constituie un avantaj;
- cunostinte utilizare PC;
- experienta in facturare si operare pe casa de marcat.
- bune abilitati de convingere, atitudine pozitiva si capacitate de organizare.
- orientare spre vanzare si spre nevoile clientilor.
- permis de conducere categoria B (constituie un avantaj).

Responsabilitati :

- realizeaza procesul de vanzare si promoveaza produsele si imaginea companiei;
- consiliaza clientii asupra produselor expuse
- incaseaza contravaloarea produselor vandute (casa de marcat - cash /card )
- realizeaza targeturile lunare, trimestriale si anuale conform politicii si strategiei companiei.
- prezintă raportul zilnic de activitate superiorului ierarhic şi stabileşte împreună cu acesta strategii de creştere a vânzărilor;
- gestioneaza materialele promotionale si urmareste implementarea acestora;
- raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne

Beneficii:

- Salariu motivant.
- Avansarea si promovarea in cariera in functie de rezultate.
- Telefon mobil de serviciu.
- Vei face parte dintr-o echipa profesionala, tanara si extrem de dinamica.
- Vei avea suport pentru orientarea proiectelor.

Descrierea companiei:

Noi credem in perfectiune. De aceea, o definim in produse prin calitate superioara si designuri creative, la cel mai bun raport calitate-pret. Noi cream, producem, importam si distribuim sisteme complete pentru acoperis.
Dedicarea si profesionalismul, consecventa si promptitudinea impreuna cu respectul, sunt cuvintele noastre cheie in relatia cu colaboratorii.

Candidatul trebuie să prezinte:
- CV cu fotografie la adresa electronica - gvild-lux@mail.ru.
Va puteţi familiariza cu specificul activităţii întrepriderii pe adresa de web: www.acoperisultau.md
Telefon:
068400730
Persoana de contact:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide